Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (více informací)

Znojmia Pod masíčko

Nové zeleninové směsi pro rychlou a chutnou přípravu domácích pokrmů si oblíbí celá vaše rodina. Jsou bez lepku a ve čtyřech variantách!

Zobrazit více

Hamé EasyFruit - kámoš na každý den

Novinka v segmentu ovocných pyré, která je díky svému praktickému obalu ideální zdravou svačinou do školy, na cesty nebo pro dospělé do zaměstnání.

Zobrazit více

Chlazené pomazánky - to pravé pro váš zdravý jídelníček

Obohaťte svůj jídelníček o zeleninové a rybí pomazánky EasySandwich, které si zamilovala i česká biatlonistka Gábina Koukalová!

Zobrazit více

Vyzkoušejte!

Hamánek ovocná Svačinka v praktickém balení opatřeném bezpečnostním uzávěrem.

Zobrazit více

Ovocné náplně s kousky ovoce pro vaše pohodlné pečení

Užijte si pečení s novými ovocnými náplněmi, které dají vyniknout skvělé přírodní chuti ovoce. A neroztékají se.

Zobrazit více

Tradice ve skle

Vyzkoušejte novinky pod českou tradiční značkou paštik Májka

Zobrazit více

Jsme českou potravinářskou jedničkou v oblasti chlazených a trvanlivých potravin

Naše vize

  • Stát se lídrem ve svých nejdůležitějších skupinách výrobků ve střední a východní Evropě
  • Být nositelem trendů a inovací
  • Objevovat nové tržní příležitosti v potravinářství
  • Komunikací, otevřeností a správnou motivací dosáhnout maximální loajality vlastních zaměstnanců

Jsme hlavní partner českého biatlonu

Novinky

Přejít na produkty

Prémiové značky

Přizpůsobujeme naši výrobu tomu, co máte rádi

Všechny značky

Aktuality

Na Mikuláše jsme potěšili dětské pacienty v Uherskohradišťské nemocnici

Mikuláš spolu s čerty a anděly navštívili  v úterý   5.12. 2017 dětské oddělení Uherskohradišťské nemocnice. A nešli s prázdnou. Přinesli s sebou jako již tradičně dárky od Hamánka – ovocné dětské výživy, piškoty, plyšové maskoty a také skleněné pozornosti od společnosti Vetropack. Potěšili a rozveselili tak děti, které bohužel musí svátky trávit v nemocnici. 

Více informací

Hamé kupuje největšího českého výrobce zmrazené zeleniny

Skupina Hamé uskutečnila akvizici společnosti  AGRIMEX Vestec a.s., největšího českého výrobce zmrazené zeleniny, zeleninových směsí, ovoce a dalších mražených surovin.

Více informací

Nová hvězda na dětských výrobcích Hamé

Novou podobu výrobků pro děti ve své reprezentační prodejně Hamka v Kunovicích představila česká potravinářská společnost Hamé. Legendární paštika Májka, kečup Otmánek a také okurky Znojmia s nižším obsahem soli a sníženou kyselostí, všechny tyto výrobky získaly nový design po změně legislativy, která s účinností k polovině roku 2017 zakázala až na některé výjimky označovat potravinářské výrobky jako dětské.  Na etiketě okurek Znojmia a kečupu Otmánek tak jejich výrobce Hamé dokonce poprvé v novodobé historii umístil fotografii dítěte svého zaměstnance. Šestiletý Jakub Sladký byl vybrán díky internímu castingu, do kterého zaměstnanci Hamé přihlásili na pět desítek svých potomků.

Více informací

Pracovníci Hamé v rámci dobrovolnické činnosti pomáhali Uherskohradišťské nemocnici

Hamé se snaží být dobrým sousedem pro své okolí. Zaměstnanci společnosti Hamé se tak na přelomu října a listopadu rozhodli osobně přispět ke zvelebení Uherskohradišťské nemocnice. V rámci dobrovolnické akce zhruba desítka pracovníků sázela tulipány, krokusy a narcisy a připravovala půdu na jarní sázení.  Do akce se zapojil i nejvyšší management celé skupiny Hamé - personální ředitelka Vladimíra Carroll, marketingová ředitelka Lenka Vaněk a finanční ředitel Robert Škrabánek.  

Více informací

Hamé v Národní potravinové sbírce daruje více než 20 000 kojeneckých výživ Hamánek

Hamé je partnerem Národní potravinové sbírky, která se uskuteční v sobotu 11.11. V jejím rámci daruje potravinové bance celkem 20 476 ks  kojeneckých výživ o celkové váze 7,5 tuny, které tak budou moci být využity pro veřejně prospěšné účely.

Více informací

Desatero důvodů, proč se nezbavovat láku od okurek

Kdo ví, jak využít zdánlivě zbytečný lák od okurek? Skoro nikdo. Když zbývající obsah zavařovací sklenice letí do záchodové mísy, není to tak špatný nápad. Okurkový nálev totiž dokáže toaletu pěkně vyčistit. Je ale řada dalších skvělých nápadů, jak lák od okurek vyžít. Některé zaručeně překvapí.

Více informací
Všechny aktuality

Myslíme na Vaše zdraví

E-shop

Přejít do e-shopu

Sociální sítě

Hamé na Facebooku

Hamé TV

Recepty s produkty Hamé

Zobrazit další

Instagram Hamé