Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz

O Hamé

 

Generální ředitelství Hamé - KunoviceSpolečnost Hamé je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou trvanlivých, chlazených i zmrazených potravin. Její tradice sahá k 20. létům minulého století a díky stabilnímu růstu  se po roce 1989 dokázala vypracovat z malé konzervárenské dílny ve firmu středoevropského významu. Sídlo Hamé je v Kunovicích na Uherskohradišťsku.

Hamé s.r.o. má ve svém portfoliu řadu produktů, ke kterým patří např.: kečupy, paštiky, masové konzervy, hotová jídla, zeleninové výrobky, ovocné směsi, džemy, kompoty, kojenecká strava, majonézy, tatarky, bagety, sendviče a spousta dalších.

Současná společnost Hamé s.r.o. svůj výrobní program průběžně rozšiřuje v souladu s požadavky moderního způsobu stravování. Dnes se svou produkcí  patří k největším českým a středoevropským producentům potravin. Společnost Hamé vlastní 10 výrobních závodů v České republice i v zahraničí.

Na českém trhu Hamé nabízí své výrobky pod obchodními značkami Hamé, Otma, Znojmia, Veselá Pastýřka, Hamánek, Dione a Hamé Life Style a Vasco da Gama.


Výrobky společnosti Hamé mají své pevné místo na českém trhu i v zahraničí, kam směřuje cca 50% produkce z celkových tržeb. Ve Slovenské republice, Rusku, Maďarsku a na Ukrajině má již Hamé své dceřiné společnosti, které zde byly založeny za účelem zkvalitnění kontaktů a dodávek zboží svým obchodním partnerům v těchto zemích. Výrobky Hamé je dnes možné zakoupit ve zhruba 40 zemích světa, mezi něž patří kromě ČR a SR také např. Rusko, Rumunsko, Rakousko, Maďarsko, Bulharsko, Slovinsko či Kazachstán, ale také v Libye, USA, Velké Británie, Izrael nebo Thajsko.

Od roku 2016 je Hamé součástí norské skupiny Orkla. V roce 2018 bylo rozhodnuto, že dojde k postupné integraci Hamé se sesterskou společností Vitana a že vznikne nová silná potravinářská společnost Orkla Foods Česko a Slovensko.

Vize společnosti Hamé

  1. Stát se lídrem ve svých nejdůležitějších skupinách výrobků ve střední a východní Evropě
  2. Být nositelem trendů a inovací.
  3. Objevovat nové tržní příležitosti v potravinářství
  4. Komunikací, otevřeností a správnou motivací dosáhnout maximální loajality vlastních zaměstnanců.