Otma Gurmán - soutěžní otázka č.2 + výherce 1.kola

Kdy má slečna kečup nejraději?

Již máme prvního výherce soutěže o originální tričko s námětem TV spotu.
Správná odpověď zněla: do kečupu Otma Gurmán.
Nejrychlejsí správná odpověď dorazila od pana Leška ze Slovenska. K výhře velmi gratulujeme.Otázka pro tento týden zní:

Kdy má slečna kečup nejraději?

Své odpovědi zasílejte na: soutezotma@hame.cz

Přeji hodně štěstí

Vaše OTMA

Ačkoliv podzim začne až za pár dnů, připravili jsme si pro vás novou podzimní soutěž "Na podzim s Hamánkem do rakouského wellness".

V Česku jsou mezi lidmi s potravinami tradičně spjaty četné mýty, které nemají se skutečností mnoho společného. Několik z nich blíže osvětluje Tamara Starnovská, vedoucí nutriční terapeutka Thomayerovy nemocnice v Praze.

Chcete vyhrát stylový tablet GoGEN TA 8500 QUAD nebo ponorný mixér Eta Spesso 2015?

Nová bezbariérová turistická trasa pro handicapované byla slavnostně otevřena v sobotu 13. září ve 14 hodin ve Svitavách v lese Brand.

Se začátkem školního roku řeší rodiče opět jednu a tu samou otázku. Co dát dětem ke snídani a co jim přibalit s sebou do školy nebo na výlet.

V letošním prvním pololetí vzrostly tržby potravinářské společnosti Hamé o sedm procent v meziročním srovnání. Hamé tak v období leden až červen 2014 utržilo…

Kvarteto Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr vybojovalo na mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v ruské Tjumeni zlatou medaili v závodě smíšených štafet.

Přinášíme recept na fantastické paštikové taštičky s mangovým salátem. Paštika totiž není jen tradiční pochutinou vhodnou na výlety a na dovolené, ale i super gurmánskou ingrediencí do vaší kuchyně.

 Kvůli velkému zájmu byl o týden prodloužen termín  uzávěrek do návrhářské soutěže Hamé Sweet Fashion. Hlásit se do ní mohou všichni studenti…