Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz
Novinka – Znojmia dobývá mrazák

Novinka – Znojmia dobývá mrazák

Značka Znojmia vstupuje do nového segmentu, a sice mražené zeleniny. Svou oblíbenou směs na svíčkovou Halali můžete nově nalézt i v mrazícím pultu. Společně s ní vám vaření v kuchyni zpestří zeleninová směs Lečo, jako základ pro tento tradiční pokrm, Mladý hrášek, ideální jako příloha nebo základ do polévky, a Český špenát listový řezaný – porce.

Mražená zelenina Znojmia si uchovává svoji charakteristickou vůni a chuť díky tomu, že použité suroviny jsou hluboce zmrazeny ve velmi krátkém čase po sklizni. Má rozmanité využití v kuchyni, ať už jako základ omáček nebo polévek, tak také jako příloha nebo surovina pro výrobu zeleninových jídel.

Vyzkoušejte Znojmia výrobky z mrazícího pultu a zjistíte, že mražená zelenina může chutí a vůní skvěle konkurovat té z vaší zahrádky.