Hamé Life Style Hamé Life Style
Hamé Life Style

Společnost Hamé patří v sortimentu obloženého pečiva mezi leadry na českém a slovenském trhu. Široká nabídka produktů uspokojí svou kvalitou a chutí jak největší jedlíky, tak i ty, kteří dbají na štíhlou linii či si jen chtějí pochutnat. Produkce obloženého pečiva je vyráběna nejmodernější technologií ve dvou výrobních závodech v České republice. Důraz na kvalitu a chuť je pro nás prioritou.

Bagety Hamé potěší všechny milovníky tradičních chutí, kteří hledají skutečnou kvalitu v lahodném pečivu. Vybíráme pro Vás nejoblíbenější příchutě, proto naše bagety a sendviče nabízejí skvělý zážitek z rychlého jídla bez kompromisů, ať už si je vychutnáte v autě, po sportovním výkonu nebo jako plnohodnotné jídlo během dne.
 

Samozřejmostí pro produkty Hame Life Style je důraz na kvalitu používaných surovin. Důraz na čerstvost je základem, kterým se řídíme. Výrobky jsou kontrolovány v různých stádiích přípravy i expedice k Vám k zákazníkům. Certifikovaná výroba pod přísným kontrolním režimem zaručuje vysokou kvalitu hotového výrobku. Výrobou však naše práce nekončí. Chlazená doprava našeho výrobku na prodejní pult je přísně sledována a vyhodnocována.

Hamé je zároveň jedinou českou společností na trhu obloženého pečiva, která využívá pro přípravu pečeného masa, zeleniny a ovoce speciální zařízení umožňující tepelnou úpravu surovin bez použití tuku. Zákazník tak dostává masové výrobky s vysokou šťavnatostí.

Bagety SIMPLY FRESH... ...TREFA do černého!