Čtyřlístek Čtyřlístek
Čtyřlístek

Kdo by neznal tuhle báječnou partu… psí slečna Fifinka, kocour Myšpulín, prasátko Bobík a králík Pinďa, jedním slovem prostě Čtyřlístek. Že je ještě neznáte? Pojďte se s nimi společně s námi seznámit.

Fifinka je v této partě jediná holka, a přestože ji občas něco vystraší (třeba myška v kuchyni), ráda se svými třemi kamarády zažívá jakékoliv dobrodružství. Fifinka je velká parádnice, ale také výborná hospodyňka a úžasná kuchařka, takže se s ní naši kamarádi mají jako v bavlnce.   

Myšpulín je zádumčivý badatel a vynálezce, který málokdy sundá své sáčko s motýlkem. Tento chytrolín neustále přemýšlí, čím by svým kamarádům usnadnil či zpříjemnil život a díky jeho vynálezům Čtyřlístek zažil nespočetné množství dobrodružství. Jeho chytré nápady už mnohokrát kamarády dostaly z bryndy, není tedy divu, že ho všichni mají rádi.

Bobík je silák, ale také velký jedlík. Pokud zrovna nezdvihá činky, rád zvedá k puse ruku s jídlem. Bobík je dobrák od kosti a má smysl pro spravedlnost. Jestliže se někdo ocitne v bryndě, okamžitě zakročí a pomůže. 

Pinďa je nejmladší člen party, rychle běhá, miluje mrkev a poznáte ho také podle červených kalhot s kšandou. Díky dlouhým uším má výborný sluch, takže občas vyslechne i to, co ostatní členové party neslyší a předem je upozorní na nebezpečí. Sám je tak trochu strašpytel, ale svůj strach dokáže překonat – hlavně, když jsou kamarádi v nesnázích.

 

Tuto oblíbenou partu nyní naleznete na dětských výrobcích od společnosti Hamé.

Všechny výrobky jsou přizpůsobeny dětské chuti, mají snížený obsah soli, koření a jsou připraveny z vybraných surovin! Proto je Čtyřlístek všem maminkám vřele doporučuje.

Na vybraných výrobcích od Hamé děti naleznou také omalovánky a samolepky – užijí si tak se Čtyřlístkem spoustu zábavy.

 

Fifinka, Bobík, Pinďa i Myšpulín se na Vás již těší.

Dětské produkty blíže dětem