Otma Otma
Otma

Pod prémiovými značkami OTMA a OTMA GURMÁN se skrývají jak kečupy různých druhů a vynikající kvality, tak i hotové omáčky, přílohové studené (grilovací) omáčky, rajčatové protlaky a pyré.

Tyto produkty usnadňují nejen přípravu v domácnosti, ale i přípravu na dovolených, při grilování s přáteli či posezení si jenom tak na zahradě.


Co možná nevíte o kečupech?
 

Kečupy Otma jsou vyráběny z kvalitních a správně uzrálých rajčat.

Ta jsou zpracována ihned po sklizni a následně smíchána s pečlivě vybranými ingrediencemi dle tajné receptury, která byla přizpůsobena chuti českých i slovenských zákazníků.
Pro skutečné labužníky a milovníky rajčat jsou k dostání kečupy značky Otma Gurmán, které obsahují vysoký podíl rajčat, jsou bez konzervačních látek a snadno se dávkují.


Který kečup si vybrat?

Otma Gurmán kečupy ve skle

Kečupy Otma Gurmán obsahují až 240 g rajčat na 100 g kečupu, mají hustou texturu a plnou rajčatovou chuť. Kečupy jsou vyrobeny bez konzervačních látek, bez zahušťovadel* a díky své husté konzistenci skvěle vytékají ze sklenice.

Tyto výrobky jsou typické svou vynikající kvalitou a výraznou tomatovou chutí, kterou ocení nejen gurmáni.

*Neplatí pro kečup slazený stévií

 

Otma Gurmán kečUPy v balení Top Down

KečUPy Otma Gurmán obsahují až 155 g rajčat na 100 g kečupu a jsou bez konzervačních látek.

Praktický plastový obal je lehký, nerozbitný a zachovává vysokou kvalitu kečupu i v případě, kdy je otevřený výrobek uskladněn při pokojové teplotě. Láhev umožňuje velmi jednoduché dávkování, víčko navíc obsahuje speciální silikonovou membránu, díky které kečup neukápne tam, kde nemá.

 

Otma kečupy

Tradiční kečupy Otma obsahují 150 g rajčat na 100 g kečupu, jsou bez konzervačních látek a mají příjemnou chuť.

Prohlédněte si TV spot na Extra kečup OTMA GURMÁN. Stojí opravdu za zhlédnutí!