Hamánek Hamánek
Hamánek

Značka Hamánek, která navazuje na dlouhou tradici výroby příkrmů pod značkou Hamé, přináší dětem komplexní vyváženou stravu v prvních měsících života.

Hamánek nabízí pestrou škálu jak ovocných příkrmů, tak také zeleninovým či masozeleninových, ale také kojeneckých nápojů. Značka je mezi spotřebiteli natolik oblíbená, že se řadí k jedničkám na českém trhu. Hotová kojenecká strava vzniká za úzké spolupráce s pediatry a odborníky na výživu, kteří pomáhají ladit jeho jednotlivé ingredience do dokonalého celku, nabízejícího nutričně optimální stravu důležitou pro zdravý vývoj miminek.

Pro výrobu kojeneckých výživ Hamánek je používána zelenina a ovoce pěstované ve speciálním režimu, zvířata jsou chována v optimálních podmínkách, které zaručují kvalitní maso určené pro další zpracování do příkrmů. Všechny vstupy používané do příkrmů Hamánek tak podléhají speciálnímu režimu pro suroviny určené pro kojeneckou stravu.

Při pohledu na soupis nejrůznějších testů a kontrol, jimiž suroviny při nákupu a výrobě Hamánka procházejí, si člověk také uvědomí, jak obtížné je v domácích podmínkách odhalit látky. Přísné normy jsou uklidňující, když si uvědomíte, kolik nežádoucích látek se může objevit na ovoci a zelenině kupovaných v obchodní síti. Běžné omytí nestačí, často na ovoci a zelenině zůstanou látky, které sice organismus dospělého snese bez obtíží, ovšem malým dětem mohou ublížit. Problém je, že takové látky nelze zjistit pouhým zrakem, i na pohled pěkné ovoce či zelenina mohou obsahovat například pesticidy. Vstupní kontrola při výrobě Hamánků ovšem tyto i další chemické látky odhalí a přes kontrolu neprojdou.

S Hamánkem jako rodič máte jistotu, že svým nejmenším nabízíte to nejlepší, co nám může příroda kolem nás nabídnout.

Péče v každé lžičce.