Veselá pastýřka Veselá pastýřka
Veselá pastýřka

Výrobky ve skvělé kvalitě pod značkou Veselá pastýřka vyhledávají ti, kdo mají rádi kvalitní a chutné paštiky.

Tradiční prémiová značka, společnosti HAMÉ s.r.o., Veselá Pastýřka je na trhu již od roku 1997 a za tuto dobu si vydobyla výsadní postavení v oblasti chlazených potravin.

 

Chlazené paštiky se vyrábějí z kvalitních a čerstvých surovin a díky šetrnějšímu způsobu výroby (ošetřují se při teplotách pod 100°C) si lépe uchovávají výraznou chuť a vůni. Právě díky těmto vlastnostem jsou oblíbeny širokou skupinou spotřebitelů, kteří vyhledávají čerstvé výrobky s vynikající chutí a gurmánským požitkem.

Vybírat můžete z klasické řady paštik Veselá Pastýřka v plastových vaničkách s obsahem 150 g, ve které najdete tradiční a oblíbené paštiky Májka a Matěj, ale i „exotičtější“ příchutě – například Provensálskou paštiku nebo Holandskou se sýrem.

Vyhovuje-li Vám menší balení paštik, jistě Vás potěší novinka od Veselé Pastýřky – nová řada chlazených paštik Od Mistra řezníka v 90 gramové plastové vaničce. Zcela nové příchutě této řady jsou inspirovány originálními řeznickými recepturami, ochutnejte například Paštiku s loveckým salámem nebo Paštiku s brusinkami.

Máte-li rádi hrubší texturu paštik, vyzkoušejte paštiky ve skle, ku příkladu poctivou Pečínkovou, Farmářskou nebo tradiční Selskou.

Veselá Pastýřka Vám přeje dobrou chuť.

Samé dobré věci