Znojmia Znojmia
Znojmia

Domácí chuť láku podle utajeného receptu nelze ničím nahradit.

Dnes pod značkou Znojmia jsou však vyráběny i další úspěšné výrobky – hrášek, kukuřice, beraní rohy, gril salát atd. Výrobky Znojmia jsou vždy garancí kvalitní výběrové zeleniny.

Aby zelenina Znojmia držela svůj vysoký standard musí dodavatelé jednotlivých surovin splňovat nejpřísnější kritéria kvality. Ve výrobě je kladen důraz na pečlivé zpracování jednotlivých surovin.

Šetrný výrobní proces je nutností pro zachování kvality výrobků určených pro tuzemský i zahraniční trh, samozřejmostí je použití vysokokapacitní technologie, schopné v krátkém časovém úseku zpracovat co největší množství té nejčerstvější suroviny.

Zde je nutné uvést, že jsou určité druhy zeleniny, které jsou sezónní a je nutné je tepelně opracovat nebo zamrazit, aby zůstaly zachovány do další sezóny.

Trendům se Znojmia přizpůsobila i vývojem BIO zeleninového sortimentu, který se stal samozřejmou součástí široké nabídky.

Využití zeleniny Znojmia najdete v teplé i studené kuchyni a je ozdobou každého salátu, přílohy k masu, nebo jen tak na chuť!

Královna zeleniny