Hamé Ocean Hamé Ocean
Hamé Ocean

Vyzkoušejte výrobky značky Hamé Ocean. Jedná se o konzervované rybičky a jiné oblíbené mořské produkty, které vás potěší jak vynikající kvalitou nabízených produktů, plynoucí z bohatých zkušeností islandských majitelů této značky, tak i šíří nabízeného sortimentu.  Při výrobě je velká pozornost kladena nejenom kvalitě vstupních surovin, ale taktéž přesnému označování obalů, aby byl spotřebitel vždy 100% informován o obsahu výrobku.

Pod značkou Hamé OCEAN najdete jak tuňáky, tak sardinky i např. sledě či uzené šproty.

Mezi nejoblíbenější rybí výrobky patří tuňák. Značka Hamé OCEAN nabízí tuto zákazníky vyhledávanou rybu na mnoho způsobů, od klasických variant v oleji nebo ve vlastní šťávě až po různé saláty. 

Neméně vyhledávanými výrobky jsou i sardinky, které značka Hamé OCEAN nabízí v různých baleních a různých variantách. Nejprodávanějšími zůstávají sardinky v oleji, v oleji s pikantní papričkou, ve vlastní šťávě nebo v tomatu.

Pod značkou Hamé OCEAN je možné nakoupit i tresčí játra. Tento výrobek putuje ke spotřebitelům ze vzdáleného Islandu, který je zárukou prémiové kvality.

Společnost Hamé využila při vývoji výrobků Hamé OCEAN bohaté zkušenosti islandských majitelů Hamé, v jejichž zemi je rybolov a výroba rybích produktů stěžejním průmyslovým odvětvím.

Vyzkoušejte výrobky značky Hamé Ocean.