Hamé zvoleno do desítky nejobdivovanějších firem v Česku

Společnost Hamé se letos zařadila mezi nejlépe hodnocené firmy v žebříčku "100 obdivovaných firem České republiky roku 2017". Umístila se na celkovém sedmém místě, což je oproti loňsku zlepšení ještě o jednu příčku. Mezi firmami sídlícími ve Zlínském kraji dopadlo Hamé vůbec nejlépe.

Každé takovéto ocenění potěší. O to více, když si uvědomíte, že Hamé jako zástupce tradičního oboru potravinářství bylo do nejlepší desítky vybráno z těch mnoha tisícovek firem, které v Česku působí, navíc jako jediní z top ten máme sídlo ve Zlínském kraji. Jsme v dobré společnosti a já věřím, že v dalších letech naše pozice nejen uhájíme, ale ještě se třeba dostaneme o něco výše,“ okomentoval výsledky tradiční ankety generální ředitel Hamé Martin Štrupl.

Žebříček sestavuje už od roku 1999 sdružení Czech Top 100 na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací. V letošním ročníku hlasovalo celkem 1562 hodnotitelů.

Při sestavování žebříčku jsou firmy rozdělené podle svého zaměření do pětadvaceti oborů. Do žebříčku Top 100 se pak dostanou čtyři nejlépe hodnocené z každé kategorie. O konečném pořadí v žebříčku rozhoduje celkový počet získaných bodů. Desítka nejlepších, mezi kterými je i společnost Hamé, se pak označuje jako skupina All Stars. Na prvním místě se letos opět umístila Škoda Auto, druhý je Agrofert a třetí Alza.cz.